Belleco Lamination szampon step 01,500ml

64,00 zł

(64,00 zł szt.)

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Krok 1

Dwukrotnie i dokładnie umyj włosy szamponem Priming Shampoo. To specjalnie opracowany szampon o neutralnym ph, dokładnie oczyszcza włos z nadbudowanych pozostałości kosmetyków i czynników środowiskowych bez rozchylenia łuski włosa. Doskonale przygotowuje włosy do przeprowadzenia zabiegu laminacji oraz innych zabiegów fryzjerskich nie wymagających otwarcia łuski włosa.

Krok 2

Po dokładnym umyciu włosów i odsączeniu nadmiaru wody przystąp do aplikacji kremu Laminating fluid. Podczas aplikacji używaj rękawiczek. Produkt aplikuj pasmo po paśmie, za każdym razem wmasowując we włos, szczególnie bardziej uwrażliwionych i wymagających wygładzenia miejscach.W celu dokładnej i równomiernej aplikacji przeczesz włosy grzebieniem z szerokim rozstawem zębów. Nie aplikuj kremu laminującego na skórę, zawsze zachowaj minimum 2 centymetrową separację od skóry. Nałóż czepek termiczny lub owiń foliową peleryną fryzjerską i pozostaw do działania na czas 15 - 20 minut.

Krok 3

Po upływie czasu działania Laminating Fluid dokładnie wypłucz włosy, po czym umyj je używając Priming Shampoo.Odsącz włosy ręcznikiem, spryskaj sprayem Fixing Spray, rozczesz dokładnie na całej długości i pozostaw na 5 do 10 minut.

Po upływie tego czasu wysusz włosy z użyciem szczotki. Po wysuszeniu prostuj pasmo po paśmie prostownicą o temperaturze 200 - 210 stopni (2 - 3 przeciągnięcia) do uzyskania lustrzanego połysku.

Poinformuj klientkę, że pierwsze mycie po zabiegu można wykonać po upływie 48 godzin.

0004443
1 Przedmiot
2010-01-01

Opis

Pojemność
500
Nowy produkt

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło