Dostępny formy dostawy:

 1. InPost Paczkomaty (48 - 72h)
 2. Przesyłka kurierska (24-48h)
 3. Przesyłka za pobraniem (24-48h)

Zwroty:

 1. Zgodnie z Ustawą praw konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz. U. z 2014r., poz. 827), Klient/Konsument ma prawo odstąpić od umowy zawartej między nim a Sklepem internetowym bez podania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Na odstąpienie Kupujący ma 14 dni od momentu otrzymania zakupionego produktu. Jeżeli sprzedawca wyrazi zgodę, termin może zostać wydłużony do 30 dni. Pouczenie dotyczące odstąpienia od umowy oraz wzór oświadczenia znajduję się w załączniku nr 1
 2. Jeżeli zwrócony towar będzie uszkodzony lub niekompletny Sprzedawca odmówi przyjęcia przesyłki. W takiej sytuacji Kupujący zostaje obciążony kosztami wysyłki za ponowne wysłanie produktów do Klienta przez Sprzedawcę.
 3. Zwrot kwoty za zamówione produkty łącznie z kosztami wysyłki zostaną zwrócone Klientowi w taki sam sposób w jaki uiścił on opłatę za zakupione towary. Zwrot nastąpi w momencie otrzymania zwracanego towaru lub otrzymania potwierdzenia wysłania przez Klienta zakupionego towaru. Na zwrot kwoty pieniężnej Sklep internetowy ma 14 dni od momentu otrzymania towaru.
 4. Klient/Konsument ponosi koszty odesłania do siedziby Sklepu internetowego zwracanego towaru, które nie są zwracane przez Sprzedawcę.
 5. Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30 kwietnia 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014r., poz. 827) prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Kupującemu w odniesieniu do umów:
  - O świadczeniu usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Klienta , który poinformowany został jeszcze przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci on prawo odstąpienia od umowy;
  - W której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które mogą ulec szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności, o czym Klient jest informowany;
  - W której w momencie otwarcia opakowania towaru nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higieny; 
  - W której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło