Itely Ondasoft Kit2 płyn do trwałej+ utrwalacz,100ml

36,50 zł

(36,50 zł szt.)

Brutto
Ilość

Ondasoft Kit 2 -Trwała bez thioglikolatów, z organicznym bio reduktorem masłem orzechowym, olejkiem z migdałów i formułą sklejającą rozdwojone końcówki włosów. Masło Shea i słodki olejek migdałowy nadają świeżo zakręconym lokom sprężystości i naturalny lśniący połysk. Formuła Split Ends spaja rozdwojone końcówki włosów i tworzy lśniącą-proteinową ochronną powłokę na włosach. W Ondasoft zastosowano Cysteaminę - bio reduktor organiczny, co umożliwia użycia środka nawet na włosach, których struktura została naruszona wcześniejszymi zabiegami chemicznymi.

                                                                                       ,

Czas reakcji:

Ondasoft Kit 2 - włosy farbowane i cienkie 10-15min.

                                                                                                ,

Sposób użycia: umyć włosy szamponem i wytrzeć ręcznikiem. Wybrać odpowiednie do zamierzonego efektu wałki i nakręcić na nie włosy. Usunąć wierzchołek aplikatora, a następnie nanieść płyn równomiernie na włosy. Czas działania: 10-15 minut. Przed utrwaleniem wykonać test skrętu, spłukać obficie wodą i wytrzeć.

                                                                                                            ,

Usunąć wierzchołek aplikatora neutrasoft i nanieść 3/4 jego pojemności na skręcone na wałkach włosy. Pozostawić 5 min. neutralizator na włosach, a następnie delikatnie, bez napinania, rozkręcić z wałków i nanieść na nie pozostałą ilość neutralizatora. Pozostawić jeszcze 5 minut na włosach i spłukać letnią wodą.

0000033
4 Przedmioty
2010-01-01

Opis

Pojemność
100ML
Nowy produkt

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło