Depot No. 263 kartacz do brody

56,00 zł

(56,00 zł szt.)

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kartacz do brody Depot no. 263

Kartacz do brody Depot no. 263 to owalna, mniejsza i niezwykle poręczna szczotka, która wykonana została z drewna naturalnego w dębowym kolorze oraz szczeciny dzika z dodatkiem syntetycznego włosia.

Kartacz do brody doskonale nadaje się do rozczesywania gęstej i dużej brody, jak i krótszego zarostu. Dzięki regularnemu szczotkowaniu broda zyska efektowny kształt, miękkość, a włosy zostaną oczyszczone  z kurzu i wszelkich nieczystości w nich zalegających.

Kartacz do czyszczenia brody

Posiadacze brody z pewnością wiedzą, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja, nawilżenie, szczotkowanie oraz czyszczenie włosów. Warto w tym celu zaopatrzyć się w profesjonalną szczotkę w postaci kartacza do brody marki Depot no. 263. Jest ona wykonana z naturalnego tworzywa, dzięki czemu będzie trwała i przydatna na dłużej. Ponadto włosie dzika z domieszką włosia syntetycznego pozwoli w doskonały sposób wymodelować brodę, układając ją w taki sposób, jaki najbardziej nam odpowiada.

Kartacz do brody Depot no. 263 świetnie sprawdzi się przy użyciu na sucho, a także z zastosowaniem kosmetyków do brody, na przykład szamponu do brody Depot.

Pielęgnacja brody przy wykorzystaniu kartacza do brody wraz z odpowiednim produktem, przyniesie jeszcze lepsze rezultaty. Kosmetyk zostanie doskonale rozprowadzony na powierzchni każdego włosa, a samą szczotkę będzie można  w bezproblemowy sposób oczyścić z pozostałości produktu. Ponadto korzystanie z odpowiednich produktów pielęgnacyjnych nie wpływa na jakość włosia wykorzystanego do wykonania kartacza do brody Depot no. 263.

Jak czyścić kartacz do brody?

W celu zachowania świeżości kartacza marki Depot no. 263 i przedłużenia jego żywotności, należy raz na 2-3 miesiące umyć go pod bieżącą wodą z dodatkiem szamponu do brody. Następnie po umyciu należy odłożyć kartacz do brody na ręcznik, zachowując pozycję włosiem do dołu, aż do jego całkowitego wyschnięcia.

Odpowiednia dbałość i czyszczenie szczotki do brody pozwoli zachować ją w czystości i estetyce, przygotowując kartacz do kolejnego użytkowania. Wysoka jakość kartacza do brody marki Depot no. 263 sprawia, że nawet po wielokrotnym czyszczeniu jego włosie nadal będzie spełniało swoją funkcję.

Hurtownia kosmetyczno-fryzjerska Płock

Hurtownia kosmetyczno-fryzjerska ArtFryz z Płocka

oferuje wiele produktów do pielęgnacji brody. W ofercie dostępny jest między innymi kartacz do brody Depot no. 263, który jest szeroko polecaną szczotką do czyszczenia, rozczesywania i nadawania kształtu nawet przy posiadaniu gęstej i długiej brody.

0002141
1 Przedmiot
2010-01-01
Nowy produkt

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło