Depot No. 410 ałun do zacięć po goleniu 100ml

49,00 zł

(49,00 zł szt.)

Brutto
Ilość

Depot No. 410 ałun do zacięć po goleniu

Depot No. 410 ałun do zacięć po goleniuDepot No. 410 ałun w sztyfcie po goleniu, to niezwykle praktyczny produkt, który doskonale sprawdzi się w przypadku niewielkich ran i zacięć. Podczas golenia bardzo często zdarzają się zacięcia, które powodują dyskomfort i pozostawiają po sobie kilkudniowy ślad. Depot No. 410 ałun w sztyfcie po goleniu świetnie sprawdzi się w momencie, gdy na powierzchni naszej skóry pojawi się rana od maszynki czy ostrza.

Ałun znany jest na świecie od tysięcy lat, choć dopiero od niedawna stał się popularny, a zainteresowanie nim wciąż wzrasta. Czym jest ałun? Jest to innymi słowy antyperspirant w postaci kryształu, który posiada wiele zalet. Depot No. 410 ałun w sztyfcie po goleniu sprawdza się doskonale u mężczyzn, jak i u kobiet, którym zdarza się przypadkowe zacięcie podczas golenia. Produkt przyśpiesza gojenie się ran, zatrzymuje krwawienie i łagodzi podrażnienie.

Ałun po goleniu

Warto wspomnieć, że Depot No. 410 ałun w sztyfcie po goleniu ma także działanie dezynfekujące, co w przypadku zadrapań, ran, zacięć maszynką jest niezwykle ważne. Szybkie zastosowanie tego innowacyjnego produktu sprawia, że proces gojenia przyśpieszy się, a rana zniknie bez śladu.

Depot No. 410 ałun w sztyfcie po goleniu ma właściwości hemostatyczne i ściągające. Ałun potasowy jest minerałem, który występuje w przyrodzie, dlatego jest to produkt w pełni naturalny. Zawarty w nim siarczan glinu ma właściwości zapachowe i ściągające.

Depot No. 410 ałun w sztyfcie po goleniu jest niezwykle łatwy w użytkowaniu, poręczny i praktyczny. Można zabrać go ze sobą w podróż i użyć w każdej sytuacji. Doskonale sprawdza się nie tylko podczas golenia, ale również przy nieoczekiwanych wypadkach w pracy, otarciach, zadrapaniach i skaleczeniach.

Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna Płock

W hurtowni fryzjersko-kosmetycznej Art-Fryz Płock znajdziesz szeroki wybór produktów do włosów, kosmetyków pielęgnacyjnych, a także urządzeń do stylizacji. Sklep oferuje także praktyczne produkty takie, jak Depot No. 410 ałun w sztyfcie po goleniu, który może przydać się zarówno paniom, jak i panom.

Zapraszamy do złożenia zamówienia w hurtowni fryzjersko-kosmetycznej z Płocka!

0001208
4 Przedmioty
2010-01-01

Opis

Pojemność
100 ML
Nowy produkt

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło