Wahl Super Taper Cordless 5V maszynka bezprzewodowa

705,00 zł

(705,00 zł szt.)

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wahl Super Taper Cordless 5V maszynka bezprzewodowa

Bezprzewodowa maszynka do włosów Wahl Super Taper Cordless 5V, to urządzenie zapewniające precyzyjne cięcie szybko i komfortowo. Wahl Super Taper Cordless 5V posiada akumulator litowo-jonowy, który pozwala na pracę do 90 minut. Silnik rotacyjny maszynki bezprzewodowej zapewnia najwyższą moc jej działania.

Wahl Super Taper Cordless 5V jest profesjonalną maszynką bezprzewodową, która doskonale sprawdza się do włosów o średniej grubości. Długość cięcia to 1-3,5mm. Maszynka do włosów Wahl Super Taper Cordless 5V zawiera także 4 plastikowe nakładki o głębokości 3, 6 oraz 10 i 13mm.

Profesjonalna maszynka bezprzewodowa Wahl Super Taper

Wahl Super Taper Cordless 5V sprawdzi się świetnie w sytuacjach, gdy nie możemy pracować na zasilaniu przewodowym. Pełne naładowanie urządzenia pozwala na 120 minut pracy. Energooszczędna maszynka do włosów Wahl Super Taper Cordless 5V cechuje się wysoką jakością wykonania, zatem posłuży na dłużej.

Chromowane ostrze maszynki bezprzewodowej do włosów Wahl Super Taper Cordless 5V pozwala także na duży zakres regulacji. Maszynka pozwala na ustawienie ostrza od 1 mm do 3,5 mm, dzięki czemu precyzyjnie i według własnych upodobań możemy ostrzyc zarówno brodę, jak i głowę.

Warto wspomnieć, że Wahl Super Taper Cordless 5V jest maszynką lekką, gdyż waży jedynie 290g. W ten sposób można zawsze zabrać ją ze sobą w podróż, nie zajmując tym samym dużo miejsca.

Wahl Super Taper Cordless 5V doskonale sprawdzi się do włosów o średniej grubości, wymagających precyzyjnego cięcia. Wysoka jakość urządzenia oraz chromowane ostrza sprawiają, że efekt będzie jeszcze lepszy!

Urządzenia do stylizacji włosów - Art-Fryz Płock

W hurtowni fryzjersko-kosmetycznej Art-Fryz Płock znaleźć można profesjonalne sprzęt do stylizacji włosów, w tym maszynkę bezprzewodową Wahl Super Taper Cordless 5V.

Hurtownia online oferuje szeroki wybór produktów pielęgnacyjnych, kosmetyków do koloryzacji włosów, a także akcesoriów fryzjerskich. Wahl Super Taper Cordless 5V dostępna jest w ofercie hurtowni fryzjersko-kosmetycznej z Płocka w bardzo korzystnej cenie. Zapraszamy do zakupów!

0003764
2010-01-01
Nowy produkt
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło