Depot No. 264 kartacz do brody

56,00 zł

(56,00 zł szt.)

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kartacz do brody Depot no. 264

Kartacz do brody Depot no. 264, to produkt niezwykle poręczny, praktyczny i szeroko polecany dla panów, którzy chcą zadbać o wygląd i prezentację swojej brody. Depot no. 264, to mniejsza, owalna szczotka zwana inaczej kartaczem do brody, która wykonana jest w wysokiej jakości naturalnego włosia dzika z domieszką włosów syntetycznych. Produkt doskonale nadaje się do rozczesywania brody oraz jej pielęgnacji i dbania o czystość. Ponadto za sprawą kartacza do brody Depot no. 264 można w dowolny sposób stylizować ją, nadając włosom odpowiedni kształt.

Kartacz do brody Depot no. 264 wykonany jest z naturalnego drewna, z zachowaniem odpowiednich proporcji, aby był on poręczny i praktyczny. Kartacz do brody Depot no. 264 doskonale sprawdza się do rozczesywania brody gęstej i długiej, ale także do mniejszego zarostu.

Kartacz do brody krótkiej i długiej

Dzięki regularnemu szczotkowaniu kartaczem Depot no. 264, broda zyska efektowny kształt, miękkość, a włosy zostaną oczyszczone  z kurzu i wszelkich nieczystości w nich zalegających. Włosie dzika z domieszką włosia syntetycznego pozwoli w doskonały sposób wymodelować brodę, układając ją w taki sposób, jaki najbardziej nam odpowiada.

Szczotka do brody jest niewielka, poręczna, dlatego z łatwością można zabrać ją ze sobą. Jej wymiary, to 13 cm na 7,5 cm. Odpowiednio dobrane, wysokiej jakości materiały naturalne, z których wykonano kartacz do brody Depot no. 264, pozwolą w przyjemny sposób użytkować produkt, ciesząc się jego przydatnością na wiele lat.

Kartacz do brody Depot no. 264 świetnie sprawdzi się przy użyciu na sucho, a także z zastosowaniem kosmetyków do brody, na przykład szamponu do brody Depot.

Szczotka do brody marki Depot no. 264 jest przeznaczona zarówno do małego zarostu, a także do pokaźnej i długiej brody, która wymaga najwięcej uwagi. Za sprawą kartacza do brody można odpowiednio wymodelować włosy, rozczesać je i pozbyć się zalegających w nich drobinek oraz zanieczyszczeń.

Pielęgnacja brody przy wykorzystaniu kartacza do brody wraz z odpowiednim produktem, przyniesie jeszcze lepsze rezultaty. Kosmetyk zostanie doskonale rozprowadzony na powierzchni każdego włosa, a samą szczotkę będzie można  w bezproblemowy sposób oczyścić z pozostałości produktu.

Niewątpliwą zaletą kartacza Depot no. 264 jest jego poręczny wymiar, wykonanie z wysokiej jakości, naturalnych materiałów, a także przydatność do brody krótkiej oraz długiej. Depot no. 264, to kartacz do brody, który jest używany przez każdego profesjonalnego barbera w swoim salonie!

Jak czyścić kartacz do brody?

W celu zachowania świeżości kartacza marki Depot no. 264 i przedłużenia jego żywotności, należy raz na 2-3 miesiące umyć go pod bieżącą wodą z dodatkiem szamponu do brody. Następnie po umyciu należy odłożyć kartacz do brody na ręcznik, zachowując pozycję włosiem do dołu, aż do jego całkowitego wyschnięcia.

Odpowiednia dbałość i czyszczenie szczotki do brody pozwoli zachować ją w czystości i estetyce, przygotowując kartacz do kolejnego użytkowania. Wysoka jakość kartacza do brody marki Depot no. 264 sprawia, że nawet po wielokrotnym czyszczeniu jego włosie nadal będzie spełniało swoją funkcję.

Kartacz Depot no. 264 jest produktem, który sprawdzi się u każdego mężczyzny posiadającego zarost. Wysoka jakość szczotki do brody oraz odpowiednia pielęgnacja pozwoli użytkować kartacz do brody przez długi czas.

Zapraszamy do składania zamówień na profesjonalny kartacz do brody Depot no. 264 dostępny w hurtowni fryzjersko-kosmetycznej ArtFryz Płock!

0001372
2010-01-01
Nowy produkt

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło